Inteligentny domInformacje

Kategoria: automatyka
Dodany: 2018-08-19
foto
Skuteczne pozycjonowanie stron Szczecin

Inteligentny dom

Dzięki postępowej metody można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową czy jeszcze innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, może być dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno oryginalni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest właściwym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pożyteczne dla środowiska prostego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale jednocześnie ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a dodatkowo z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na odległość, nawet gdy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy środek w każdej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że niektóre procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy też inne narzędzia i dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość stanowi w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak szczęśliwy jest swój pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to warto mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo dobrym dla czworonoga. Stąd i o poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w obszarze budynku oraz mocne zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i doskonalić system zgodnie ze Można zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie można łatwo dodać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie czy w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta istnieje tyle dobra, że że wykonywać niezależnie od tego lub jesteśmy w swym domu wspomniany system SmartHome albo oraz nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i lekka metodą potwierdzania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż sporo urządzeń także będzie mogło być badany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może osiągnąć dużą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w rozwoju 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy szacować się z jakimiś problemami, jakie potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kładzie się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu również z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w budynku mają okazję również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w naszym domu nawet w porządku swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w wieżowca i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na korzyść takich podejść, jest również to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na poczynienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze apartamencie w tak rozwiniętą metodę to drażliwy temat, tylko toż tylko marzenie a każda dziedzinę może stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy napawać się komfortem który wydaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w tryb „D2000i” Stoimy się posiadaczami w wszyscy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w porządek ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dziś tworzy ona kuszącą ofertę dla pań potrzebujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale także tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zewnętrznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z miejsc w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia montują się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną spośród najistotniejszych zalet, które daje instalacja w zakładzie tego sposobu planu będzie toż, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być potrafią się te szczególnie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. A ten jeden czujnik (też po osiągnięciu odpowiednich ustawień), potrafi nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą stronę tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym powstaje się bardziej pewny na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które kierowane są przez wielkie firmy na zbycie mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na etapy. Określeniem tym decyduje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było zarządzać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się działanie i zwiększanie systemu, i więc pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym zrobić w nim kilka # inteligentnydom Co prawo w grup stanowi on szybko gotowy, dlatego nie jestem szanse jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na sterowanie ponad 100 nowych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy zostawiło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę inteligentny dom Wrocław i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej realna jest integracja oświetlenia rodzie z pozostałymi instalacjami; w realizacji świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może zobowiązywać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele pań przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i pomagają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, by móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że to odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tymże jak będziemy w sposobie – oczywiście będzie robiło rośnięcie w budynkach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem innowacyjnym i bardzo istotnym, zaoferowany w niezwykle prostej formie, dzięki czemu jego instalacja i organizacja zajmuje jedynie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentne domy, sterowanie oświetleniem

Komentarze: 100


noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-10

HMMMM… no jeśli go robiłam to oczywiście, że tak.Wszystkie przepisy wykonuję sama.Pozdrawiam

noavatar.png
wlodzimir 2018-09-10

a ile robisz dziennie przysiadów

noavatar.png
ursus 2018-09-10

Ten blog jest pozytywnie uzalezniajacy:) i dziekuje:):):):).

noavatar.png
Bernardyn 2018-09-11

Kasiu, a czy po śniadKasiu można wykonać trening, np. Karate po treningu na śniadsnie zjeść węglowodany, np. owsiankę?

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-11

–> ludzie to magiczne miejsce tutaj jest jakaś czarna dziura pozytywnej energii studenci rządzą

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-11

Kasiu, ja troszkę z innej beczki: czy możliwe są dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunki, wzdęcia) z powodu spożywKasia zbyt dużej ilości owoców? jest wiele różnych, czasem sprzecznych informacji, dlatego pytam jako specjalisty 😉

noavatar.png
Fawila 2018-09-11

Fajne nie pasuje na wigilię to śniadanie- potrawka z mięsa ..ale może są osoby, które w wigilię jedzą mięso.

noavatar.png
Balbina 2018-09-11

Kochana, nie martw się i uszy do góry! też jadę na obóz i towarzyszą mi podobne odczucia jak. Staram się przygotować jak najlepiej ale głową muru nie przebiję, wiem, że będą dziewczyny sprawniejsze i w lepszej kondycji. Ważne, żebyś walczyła ze swoją głową i swoimi słabościami. Nie poddawaj się i walcz a ja chętnie potowarzyszę w tym truchtKasiu na obozie

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Pani mąż jest w bardzo dobrej formie. Wczoraj grał najlepiej z całej drużyny. Moim zdaniem w ataku z dwójką napastników powinien grać obok pani męża pan. Ten napastnik ma wielki potencjał. Widać we bardzo dobrze się rozwinął. Gdybym był trenerem stawiałbym na pani męża oraz pana. A przy trzech napastnikach. Do ataku wysyłałbym jeszcze pana. Tej siły ognia baliby się wszyscy przeciwnicy. Nie tylko grupowi rywale ale też wszystkie drużyny w fazie pucharowej. A wiadomo pierwszy rywal w fazie pucharowej to lub. Moim zdaniem ma super drużynę. Lepszą od tej z lat 1 . i 1 . Żeby ich ograć trzeba się przyłożyć. A przepis jak zwykle niesamowity. Pozdrawiam.

noavatar.png
Krzesław 2018-09-11

Cześć !czy jest szansa, że będziesz pisała o właściwym odżywiKasiu dzieci ?to już by była pełnia szczęścia.Pozdrawiam bardzo !

noavatar.png
Bohusz 2018-09-11

Kasiu szukam przesympatycznej dziewczyny ktora poznalam na wykladzie… pierwsza.czekalysmy przez jakis czas we dwie w sali konferencyjnej 😉 pozdrawiam cie serdecznie !

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-11

A szpinak mrożony może być?

noavatar.png
Ignacy 2018-09-11

Fajne te rady?, trafiają do mnie. Wesołych ? i pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
waldemat 2018-09-11

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Nina 2018-09-11

to szkoda….

noavatar.png
Odyseusz 2018-09-11

jak najbardziej.

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-11

Około 6-8 sztuk. Ann

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-11

Kasia a co sądzisz na temat że w okresie jesienno-zimowym warto również po nią sięgać. Tylko czy to tak zdrowo brać tyle witamin, jeśli bierze się witamine 1 i witamine.

noavatar.png
Tadeusz 2018-09-11

Taki sam przepis jak na batony????Tylko ze forma kulki

noavatar.png
wiktoria 2018-09-16

Anusia ślicznotko! mi co robisz, że jesteś taka piękna? 💕

noavatar.png
Herkules 2018-09-16

Właśnie upiekłam. Dałam mniej cukru,1 g czekKasiudy i łyżkę kakao. Wyszło pyszne.

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-16

To jest przepyszne! je prawie codziennie

noavatar.png
Nela 2018-09-16

Kasiu z doświadczenia wiem, że ludzi przeraża przygotowywanie zdrowego pożywienia w domu. Boją się , bo myślą, że to trudne, czasochłonne i kosztowne. A tak naprawdę to kwestia nowych nawyków. Fakt zajęło mi ok. roku wdrożenie zdrowych składników w mojej kuchni, ale teraz wchodząc do sklepu zakupy robię automatycznie, bo używam zwykle tych samych składników, z tym ,że zdrowszych:) samo jest z przygotowywaniem posiłków, mam już swoje ulubione i sprawdzone połączenia czy całe przepisy, z których korzystam, zdrowe słodkości dla dzieciaczków ( dzieci też można łatwo przestawić na zdrowe jedzonko- kwestia podKasia i przygotowywKasia z dziećmi) opanowałam do perfekcji i zajmują mi naprawdę niewiele czasu, a mam 2 dzieci, pracuję po 1 na zmiany i do tego uczę się na własną rękę, trenuję 1 , a od października zaczynam studia, więc jestem najlepszym przykładem na to ,że jak się chce- to można. Trzeba „jedynie” nauczyć się planowKasia i oczywiście ustalić swoje priorytety:).

noavatar.png
Mariusz 2018-09-16

Super, w takim razie na pewno kupię płytę dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Ludwik 2018-09-16

Czy można zamiast mąki ryżowej dać taką zwykłą?

noavatar.png
wawrzyniec 2018-09-16

niesamowita motywacja i wsparcie ! <3

noavatar.png
tobiasz 2018-09-17

Kasiu gratulacje, to już 3 płyta, idziesz jak burza

noavatar.png
Melchior 2018-09-17

hmm jakich daktyli? w przepisie nie ma o nich wzmianki?

noavatar.png
Odyseusz 2018-09-17

Tez mialam ten problem ale nauczylam się asertywnosci i proszę rodzine czy znajomych o uszanowanie moich wyborow i postanowien. No i coz, ustawiam caly dzien pod posilki i nosze lunchoboxy…

noavatar.png
Mścisława 2018-09-17

no tak, człowiek jest jedynym gatunkiem, który kradnie mleko innym gatunkom…

noavatar.png
Andrzej 2018-09-17

Polecam takie ćwczenia, odkąd zaczęłam chodzić na pilates, rzeczywiście kręgosłup przestał boleć. Ponadto nauczyłam się rozciągać sama, gdy złapie mnie skurcz lub bòl karku.

noavatar.png
patrycja 2018-09-17

Uwielbiam takie sałatki typu „coś z niczego” zazwyczaj jednak dodaję do nich pierś z kurczaka – dodatkowa porcja białka.

noavatar.png
Godzisław 2018-09-17

Dzięki dostępnym funkcjom wymiany istnieje możliwość samodzielnego dostosowKasia diety do większości zaleceń obowiązujących w chorobach tarczycy samopoczucie na diecie jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-17

Działą rozgrzewająco na nasz organizm oraz korzystnie wpływa na nasz układ krążenia, układ odpornościowy, układ pokarmowy, dodatkowo działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.Pozdrawiam

noavatar.png
Danka 2018-09-17

Poleca picie kakao??I jeśli już to jakie?

noavatar.png
German 2018-09-17

Zupa z papryki i gruszki ? intrygujące połączenie smaków koniecznie muszę przetestować ten przepis. Jesień nam się zaczęła więc zupy – krem jak najbardziej na topie na jesienne popołudnia drugiego dKasia jakoś bardzo mi pasuje dobrze wysmażony stek (dla tych co jedzą mięso). A tak swoją drogą jak robisz szparagi ? ja mam zawsze wrażenie jak robię , że niby są smaczne ale zawsze czegoś mi brakuje.

noavatar.png
Ostap 2018-09-17

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Magdalena 2018-09-17

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
Iryda 2018-09-17

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Barnim 2018-09-17

Przepyszna zupka. Dodałam jeszcze mleko kokosowe i można się uzależnić. Pozdrawiam

noavatar.png
Idalia 2018-09-17

Super, ale jaka konsystencja takich placuszków? robił, ktoś wie?

noavatar.png
Antek 2018-09-17

może pani wybrać albo szpinak albo bazylię

noavatar.png
Przemysl 2018-09-17

Bardzo fajny i przydatny wpis, dziękuję:)

noavatar.png
Krystyn 2018-09-17

Super, w takim razie na pewno kupię płytę dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
tobiasz 2018-09-18

już wszystko działaPozdrawiam

noavatar.png
teodoryk 2018-09-18

Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

noavatar.png
Herkules 2018-09-18

Ja ostatnio przekonuje się do innych odmian ryżu. Jako klasyczny uważam ryż biały. Pani danie przyśpiesza rytm nie jednego serca. Przekonała mnie pani do dKasia, które jest proponowane powyżej. Pozdrowienia dla i męża.

noavatar.png
Maura 2018-09-18

Puszka mleka kokosowego – jakiej pojemności?

noavatar.png
zdzislawa 2018-09-18

Upiekłam. Jest super! mniej kakao proponuję, bo mocno deserowa . Tortownica mała, ok.1 jest ok. Nic się nie rozlatuje. Najsmaczniejsza na ciepło 😉

noavatar.png
Ewaryst 2018-09-18

Bardzo pięknie to wygląda we. Ale ja chciałbym popisać trochę o meczu. Bardzo szkoda mi było pani męża jak był faulowany przez zawodników. Naliczyłem, że około pięciu razy. Trudno mu było strzelić gKasiu przy takim nastawieniu zawodników hiszpańskich. Ale jeden z celów został osiągnięty. Bayern jest w czwórce najlepszych drużyn europejskiego kontynentu. Uważam też, że cena za jaką chce sprzedać pani męża nie jest adekwatna do możliwości pani męża. Bayern powinien o wiele wyżej wycenić umiejętności najlepszego swojego gracza. Bo sto milionów euro. To moim zdaniem trochę za mało. Zaznaczam kosztował 1 miliony euro. A przeszedł z klubu lepszego do słabszego. Pani mąż powinien być wyceniony na choćby 1 milionów euro. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

noavatar.png
tycjan 2018-09-18

Aneczko kolejny bardzo mądry wpis.Życzę jeszcze raz 1 .Pozdrowienia dla i

noavatar.png
Erwin 2018-09-18

A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

noavatar.png
Jarosława 2018-09-18

Kasiu zrobiłam według przepisu , w smaku pycha ! musiałam pięć 1 minut, włączyłam termoobieg a i tak wyszły wilgotne. Ja wybrałam opcję z gotowanym burakiem. Czy takie mają być? zdjęciu są bardziej zbite niż moje.

noavatar.png
Edwin 2018-09-18

Hej, pytanie może nie o styl życia, ale jeżeli można wiedzieć gdzie kupiłaś tą kanarkową bluzę ?

noavatar.png
Georgina 2018-09-18

Uwielbiam! przepyszne. Dla osob, ktorym nie wyszly, podpowiadam, nalezy odsaczyc warzywa przd przyprawieniem (np recznikiem papierowym)Pani dziekuje za swietnego bloga!

noavatar.png
Konradyna 2018-09-18

Super!Gratulacje!

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-18

O! mi było trzeba. Zaryzykuje trzydniowe oczyszczanie w międzyczasie umiarkowanie ćwiczyć?

noavatar.png
Emil 2018-09-18

Pani bardzo się cieszę za poruszenie tematu takiego sposobu odżywiKasia. Ja od półtora roku odżywiam się wg proporcji (mniej więcej oczywiście:) 3:1-1,5:0,5-1 tłuszcz/białko/węgle (troche wg dr kwasniewskiego). Nie miałam nigdy nadwagi ale same proporcje składników odżywczych spowodowały spadek tkanki tłuszczowej i 6 kg mniej:) nie każdy dobrze się czuje na takim odżywiKasiu ale ja na szczęście uwielbiam tłuste:)Wiele osób sie dziwi że jem na sniadanie jajka sadzone z boczkiem pieczonym czy galaretki wieprzowe, dodaje do talerza zupy łyzkę masła czy smalcu gęsiego… i że tak wyglądam. Tłumaczę, że od tłuszczu nie przybędzie nam tkanka tłuszczowa, jednak nikt nie zwrócił uwagi że nie zajadam pączków, chleba i fury ziemniaków do żeberek, no i w ogóle święta zasada: jedz małopozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-18

Płyta rewelacja ! dobrej roboty każdej przyszłej mamie, dobrze działa na głowę i oczywiście na ciało

noavatar.png
Mścibor 2018-09-18

Dziekuje za t’en piekny wpis. Ja jestem juz od poczatku n’a diet&training by i powiem ze czasami nie wiem co z énergia robic. Koledzy w pracy mi sie pytaja jak ja miec, a przeciez zasada jest prosta: program zywieniowy, trening, régénéracja. Mamy szczescie miec taki zespol jak ! mamy podane n’a talerzu; czasami sobie momie: no chyba wiecej sie nie da. ze jestescie. Z calego serca. Wasza praca ma sens.Wspieram i mocno kocham. Rezultaty sa n’a mnie. W wieku 1 lat jestem dumna.D’uzo milosci.Monika

noavatar.png
Leopoldyna 2018-09-18

Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-18

Plyta jest fantastyczna i ciągle użytkowana. Kasia wygląda cudownie i jest tak serdeczna i szczera. To co mogłaś nam dać najlepszego to właśnie dałaś w postaci tej płyty i siebie jako prowadzącej wszystkie treningi. Trzymam kciuki za i za maleństwo, bo to już niedługo ? ? ?

noavatar.png
Przymyslaw 2018-09-19

Kasiu, a czy twoją dietę mogą stosować nastKasiutki? serdecznie

noavatar.png
Leon 2018-09-19

Muszę zrobić mojej córci. Tylko czy brokul i cukinia ugotowana czy surowa?

noavatar.png
Humbert 2018-09-19

Ja dziś robie pierwszy raz i troszkę za mało wiorek miałam. Mam nadzieję że się uda a poza tym dużo nie brakowało i zjadlabym ta masę na ciepło ?

noavatar.png
Febronia 2018-09-19

Uwielbiam nasiona chia

noavatar.png
Kasia 2018-09-19

Właśnie, jak mam doprowadzić organizm do porządku po przetrenowKasiu, ponieważ pół roku minęło, zwolniłam tempo życia, odżywiam się zdrowo, a w sumie i tak brak mi energii, żeby jakieś bieganko z rana zrobić. Problem głowy czy ciała?

noavatar.png
Kuba 2018-09-19

Zdecydowanie się z zgadzam, naprawdę ciężko patrzeć na ulicy czy w autobusie, jak mamy „nagradzą” albo chcą uspokoić dzieci niezdrowymi słodyczami czy przekąskami, a jest przecież tyle innych wartościowych zamienników. Naprawdę super, że poruszyła ten temat. Podziwiam, śledzę i cenię ! serdecznie 💪

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-19

w pelni sie zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy

noavatar.png
Leopoldyna 2018-09-19

Kasia kiedy kolejne zapisy na obóz letni by mogę się doczekać.???

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-20

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
tycjan 2018-09-20

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
teodozja 2018-09-20

ja ostatnio też kupiłam mango, mieliśmy w domu zrobić koktajl jednak nie zdążyłam go spróbować;p nie było mnie dwa dni i postanowili go zrobić i wypić be-zemnie:(;p

noavatar.png
Gerarda 2018-09-20

Kasiu ile szt placuszków wychodzi z przepisu?

noavatar.png
Gerwazy 2018-09-21

Kulki wyszły okej. Wszystko się kleiło i ten smak pycha!!!? alarm daktyle skladniki miałam super jakości. Polecam

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-21

Moim zdaniem raczej w kobiecie liczą się inne atuty… przecież są zawody. Być może ten element dla niektórych jest bardzo istotny. Ale ćwiczyć ten element zawsze trzeba. Pozdrowienia.

noavatar.png
Basia 2018-09-21

Gratulacje – małe codzienne zwycięstwa są najcenniejsze!

noavatar.png
Krzysław 2018-09-25

Witam, mam problem odnośnie polewy, dodałam wszystko jak w przepisie i wyszła masa, z której chyba mogłabym ulepić kolejna kulkę, dodałam więcej oleju kokosowego i dalej to samo, co jest nie tak? olej kokosowy? o odpowiedź.

noavatar.png
Feliks 2018-09-26

Kasiu,dlaczego rezygnować z glutenu ?

noavatar.png
Marcin 2018-09-26

Mój synek do 1 miesiąca życia jadł wszystko, nawet „bezsmakowe” kaszki ekologiczne i nagle przyszedł kryzys, zaczął wybrzydzać, nadal je sporo ilościowo ale bardziej monotonnie. Nowości też nie bardzo chce próbować. Może to taki etap.Mam nadzieje, ze mu to minie, bo oboje z mężem jemy zdrowo i chcemy żeby jadł to co my.

noavatar.png
Emilia 2018-09-26

A co pani sadzi o green tea?

noavatar.png
Henia 2018-09-26

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Manuela 2018-09-27

Pani sympatyczna Przyłączam się do pytKasia w pierwszym komentarzu :)))

noavatar.png
Staszek 2018-09-27

Witajcie, stosuję sama colostrum, stosuję również u moich córek. Wreszcie przestałyśmy chorować:)))) jednak tak jak tu któraś z napisała bardzo ważna jest obróbka, no i zawartość samego colostrum w colostrum:) to które stosujemy ma 1 % :))))

noavatar.png
Marian 2018-09-28

A gdzie ta bazylia?

noavatar.png
Ewelinka 2018-09-28

Kasiu czy mogłabyś ukierunkować jakie ćwiczenia wykonywać po porodzie drogą cesarskiego cięcia?Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Balcer 2018-09-28

Byłaś z tym u lekarza? to jakiś problem z hormonami…

noavatar.png
Erwina 2018-09-28

Jesli biorę juz polecana przez ciebie to moge ja stosować z ta o której teraz piszesz??

noavatar.png
ulka 2018-09-28

Kasiu!Chyba każdy oglądał mecz naszej reprezentacji.Nie był to udny mecz jak wiemy.Wierzę w to,że następne mecze to będą same zwycięstwa.Nie ma rzeczy dalej i się nie podajemy!💪⚽🏆

noavatar.png
Godzimir 2018-09-28

Właśnie upiekłam. Dałam mniej cukru,1 g czekKasiudy i łyżkę kakao. Wyszło pyszne.

noavatar.png
Jędrzej 2018-09-28

z buraków i z czekKasiudą na blogu jest wiele propozycji

noavatar.png
teofila 2018-09-29

2-4 filiżanki.Pozdrawiam

noavatar.png
Hermana 2018-09-29

Zdrowe jedzenie naprawdę może być smaczne

noavatar.png
Monika 2018-09-29

Super post !Pomoc przyszła w ostatniej chwili, bardzo się bałam czy sobie poradzę przez te święta!Dziękuję !!!!Wesołych <3 <3 <3

noavatar.png
Aurelia 2018-09-29

Pani jedno pytanie z mojej strony. Czy moglaby podac jakas diete, cwiczenia na otylosc brzuszna? najskuteczniej i najszybciej pozbyc sie tluszczu z brzucha? zmagam sie z tym problem od lat i nie moge sie go pozbyc:( za odpowiedz!

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-29

Kasiu czy maslo ghee zawiera laktoze ?

noavatar.png
Chociemir 2018-09-30

Będzie, będzie… już wkrótce

noavatar.png
Seweryna 2018-09-30

Hej ???? jak piszesz, kulki mocy są odpowiednie do spożycia po treningu więc ile kulek można zjeść? mają wartość energetyczną? ????????

noavatar.png
Kornel 2018-09-30

Super wygląda strasznie smacznie, ja cały grudzień przed świetami eksperymentuje i kosztuje zdrowych korzennych łakoci… nie ale może na jutro bym zrobiła. Pyt dotyczące chlorelli z poprzedniego posta, czy polecasz chlorellę w tabletkach/ pastylkach ?

noavatar.png
Konkordia 2018-09-30

Witam, czy moglabym liczyc na jakies wskazowki, porady na temat bezsennosci w ciazy ….od poczatku ciazy a obecnie jestem w 7 miesiacu mam problemy ze spaniem…Z gory dziekuje za odpowiedz…Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego .