Cennik usług

Spotkała cię niespodziewana awaria instalacji elektrycznej? Sprawny dotąd kran przecieka? Nie wiesz od czego zacząć remont w swoim domu lub mieszkaniu? Przerażają cię koszty zleconych prac? Nie muszą! Wystarczy, że w Warszawie zaufasz specjalistom, świadczącym w pełni profesjonalne, terminowe i przystępne cenowo usługi elektryczne, hydrauliczne i remontowe.

Klientom w Warszawie, proponujemy kompleksowe usługi wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy konkurencyjne ceny montażu urządzeń łazienkowych, wykonania instalacji hydraulicznych, wymianę armatury, udrażnianie odpływów kanalizacyjnych i naprawę stłuczek. Całodobowo naprawiamy awarie elektryczne związane z zaniedbaniem stanu instalacji czy stosowaniem niewłaściwych bezpieczników – szybko, sprawnie i w uczciwych cenach.

Nasi wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi remontowe, obejmujące między innymi malowanie, układanie podłóg czy prace wykończeniowe.

Darmowa wycena

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Poznaj cennik usług elektrycznych, hydraulicznych i remontowych! Skontaktuj się z nami, by uzyskać darmową wycenę prac, które wykonujemy dla Klientów w Warszawie.

Pogotowie Awaryjne Dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
Copyright © 2016 Al-Mat