Elektryk Warszawa

Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawią się problemy z instalacją elektryczną. W dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez prądu, praktycznie nie jest możliwe, natomiast małe i większe przedsiębiorstwa z tego tytułu narażone są na bardzo duże straty finansowe. Dlatego oferujemy kompleksowe pogotowie elektryczne, czynne 24 godziny na dobę, a także 7 dni w tygodniu.

W naszej firmie pracuje doświadczony inżynier elektryk, który doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Usługi związane z naprawą, montażem, a także modernizacją instalacji elektrycznych kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i również przedsiębiorstw i instytucji użytku publicznego. Możemy pochwalić się nieustannie rosnącą grupą zadowolonych z naszej pracy, Klientów.

Poszukujesz sprawdzonego i fachowego elektryka?

Interesuje Cię dobry i sprawdzony elektryk? Znajdziesz go w naszej firmie! Oprócz tego, że gwarantujemy pełną dyspozycyjność i szybki dojazd w przypadku nagłych awarii, nasza oferta obejmuje znacznie więcej usług związanych z naprawami i modernizacją instalacji elektrycznych, ich dokładnego zaprojektowania, a także przygotowania wszystkich wymaganych dokumentów powykonawczych.

Ponadto podłączamy wszystkie gniazdka, punkty oświetleniowe, a także sprzęty AGD, w tym szczególnie kuchenki elektryczne. Zajmujemy się również wymianą skrzynek bezpiecznikowych i tablic, dzięki czemu instalacja elektryczna w danym pomieszczeniu działa sprawnie i bezpiecznie. W ramach naszej działalności, znajduje się również kompleksowe doradztwo dotyczące rozmieszczenia instalacji, czy też doboru optymalnych podzespołów.

Wszystkie dzielnice i okolice Stolicy

Usługi w zakresie usuwania usterek, wymiany, montażu oraz modernizacji instalacji elektrycznych wykonujemy na terenie całej Warszawy oraz okolic. Bez problemu dojedziemy na wezwanie do warszawskich dzielnic, takich jak Targówek, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Ochota, czy też Wawer. Po przyjęciu zgłoszenia o usterce, pojawiamy się pod wskazanym przez Klienta adresem.

Pogotowie Awaryjne Dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
Copyright © 2016 Al-Mat