Złota rączka w Warszawie

Codzienność czasami bywa naprawdę zaskakująca. Chcesz wyjść do pracy, kiedy dostrzegasz przeciekający kran bądź syfon od umywalki. Rzecz jasna, nie chcesz dopuścić do zalania sąsiadów mieszkających pod Tobą. Jeśli jednak nie wiesz jak się zabrać do naprawy takiej bądź innej usterki, jak najszybciej zadzwoń do nas. Niezwłocznie wyślemy do Ciebie naszego Fachowca, który jest prawdziwym Złotą Rączką.

Swoje usługi kierujemy do wszystkich mieszkańców Warszawy oraz okolic. Naprawy wykonujemy najczęściej w takich dzielnicach jak Mokotów, Ochota, czy też Bielany. Nasz fachowiec od wszystkiego doskonale radzi sobie z usuwaniem rozmaitych usterek w domach oraz biurach. Dlatego naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i również małe i duże przedsiębiorstwa.

Prawdziwi fachowcy

W naszej ekipie znajdują się wyłącznie wykwalifikowani, a także doświadczeni fachowcy, który nieustannie rozwijają swoje umiejętności radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi usterkami. Do najpopularniejszych usług zalicza się między innymi naprawa zamków i zawiasów w drzwiach, jak i również usuwanie innych usterek, typu cieknący kran, zapchana rura, czy też zepsuta klimatyzacja.

Ponadto wśród realizowanych przez nas usług, wymieniamy także mocowanie kinkietów, montaż płyt grzewczych, montaż karniszy oraz klamek, a także wieszanie żyrandoli. Zapewniamy miłą obsługę i szybkie terminy realizacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wszystkich powierzonych nam zadań, cieszymy się rosnącym gronem zadowolonych Klientów, którzy często zostają naszymi stałymi Kontrahentami.

Cennik złotej rączki

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W celu zapoznania się z cennikiem usług, jesteśmy do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde pytanie. Można kontaktować się z nami zarówno drogą telefoniczną, jak i również wysyłając zapytanie poprzez wiadomość elektroniczną. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantując ich najwyższą jakość.

Pogotowie Awaryjne Dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
Copyright © 2016 Al-Mat